Учні 7-9 класів Тернопільського ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови “Мовознавець”, під керівництвом учителів Секелик Ірини Ігорівни та Матковської Оксани Євгенівни.
30946 школярів із 1237 закладів освіти з усіх областей України виконували нелегкі завдання, що вимагали глибоких знань з англійської мови.
Вітаємо лауреатів та переможців конкурсу, які отримали дипломи ІІ ступеня: Саган Роксолану (7-А клас), Глодан Вероніку (8-Б клас), Марич Юлію (9-А клас).
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220216_180304-219x300.jpg)