Педагогічний колектив

Вчителі початкових класів

Янусь Світлана Володимирівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Кулик Лариса Тадеївна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Шанайда Ольга Ігорівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Семенченко Інна Андріївна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Демків Лідія Романівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Домбровська Наталія Михайлівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Мороз Тетяна Романівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Дардан Тетяна Савівна


Вчитель початкових класів, вища, учитель-методист

Пушкар Ірина Ярославівна


Вихователь ГПД

Грабовська Ольга Анатоліївна


Асистент вчителя

Вчителі української мови та літератури та зарубіжної літератури

Яшкін Руслана Михайлівна


Вчитель української мови та літератури, категорія вища, старший учитель

Кучерук Світлана Павлівна


Вчитель української мови та літератури, категорія вища, учитель-методист

Вчителі хімії, біології та географії

Секелик Наталія Данилівна


Вчитель хімії, вища категорія, учитель-методист

Шевчук Ліліана Арсенівна


Вчитель біології, вища категорія

Ліпська Анжела Ігорівна


Вчитель географії, біології, вища категорія, старший учитель

Заворська Ольга Анатоліївна


Вчитель біології, хімії, вища категорія, старший учитель

Яремчук Надія Остапівна


Вчитель географії вища категорія, старший учитель

Самагала Ірина Василівна


Вчитель географії вища категорія

Вчителі трудового навчання

Романишин Іван Степанович


Вчитель трудового навчання, вища категорія, старший вчитель

Секелик Ігор Петрович


Вчитель трудового навчання, вища категорія, старший вчитель

Вчителі історії та правознавства

Вчителі математики, інформатики та фізики

Попович Анастасія Василівна


Вчитель математики, спеціаліст ІІ категорії

Пиць Ксенія Ігорівна


Вчитель фізики, спеціаліст

Вчителі іноземної мови

Секелик Ірина Ігорівна


Вчитель англійської мови, вища категорія, старший учитель

Лепко Леся Богданівна


Вчитель англійської мови, вища категорія, старший учитель

Каліщук Марія Василівна


Вчитель англійської мови, перша категорія

Вчителі фізичної культури

Давлюд Оксана Петрівна


Вчитель фізичної культури, вища категорія, вчитель-методист

Олексюк Наталія Миколаївна


Вчитель фізичної культури, І категорія

Олексюк Ігор Богданович


Вчитель фізичної культури, вища категорія

Герасимчук Ігор Володимирович


Вчитель фізичної культури, І категорія

Мистецькі викладачі

Попова Наталiя Миколаiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія, викладач-методист

Хомяк Уляна Ігорiвна


Викладач образотворчого мистецтва, І категорія

Кузнєцова Надiя Василiвна


Вчитель музичного мистецтва

Мацишин Надiя Михайлiвна


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист

Ткачик Христина Богданiвна


Викладач по класу вокалу, ІІ категорія

Рудак Свiтлана Володимирiвна


Викладач хореографii, вища категорія, викладач-методист

Харатiн Наталiя Олександрiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія

Дуда Марiя Володимирiвна


Викладач образотворчого мистецтва, вища категорія, учитель-методист

Шиманська Iрина Юрiiвна


Викладач по класу фортепiано, вища категорія, старший викладач

Маловiчко Iрина Володимирiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія

Стадник Оксана Арсентiiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія

Крут Оксана Василiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, І категорія

Кавун Анатолiй Iванович


Концертмейстер, викладач iмпровiзацii, І категорія

Журавель Наталiя Павлiвна


Викладач образотворчого мистецтва, вища категорія, старший викладач

Сосновська Олеся Iгорiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, ІІ категорія

Купецька Оксана Авксентіївна


Викладач по класу вокалу, вища категорія, викладач-методист

Гайда Свiтлана Андрiiвна


Викладач по класу флейти, вища категорія, викладач-методист

Гаврилюк Олена Василівна


Викладач по класу бандури та вокалу, вища категорія

Долішна Світлана Василівна


Викладач по класу фортепіано,концертмейстер, І категорія

Кушнірик Андрій Мирославович


Викладач по класу саксофона

Дiдик Наталiя Петрiвна


Викладач музично-теоретичних дисциплiн, вища категорія

Кравчук Наталія Романівна


Концертмейстер, вища категорія

Башуцька Людмила Степанiвна


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист

Богданенко Ангеліна Олександрівна


Викладач по класу фортепіано, концертмейстер, вища категорія

Ділай Марія Михайлівна


Викладач образотворчого мистецтва, спеціаліст

Тимошенко Євдокія Олександрівана


Викладач хореографії

Процюк Володимир Андрійович


Керівник гуртка, спеціаліст

Макара Анатолій Іванович


Керівник вокально-інструментального ансамблю "Music Addiction"

Красношапка Тетяна Василівна


Викладач по класу віолончелі

Каспрук Назар Григорович


Викладач по класу гітари, спеціаліст

Татарінцев Олександр Іванович


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України

Вiятик Михайло Федорович


Викладач по класу духових iнструментiв, вища категорія, викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України

Матвіїшин Віктор Євгенович


Викладач по класу ударних інструментів, вища категорія

Хаварівська Юліана Володимирівна


Викладач по класу бандури та вокалу, вища категорія

Михальчук Зоряна Михайлівна


Викладач хореографії, спеціаліст ІІ категорії

Шамрик Надія Василівна


Викладач театрального мистецтва, керівник гуртка

Кравчук Дана Володимирівна


Викладач по класу естрадного вокалу, спеціаліст

Козира Оксана Степанівна


Викладач по класу фортепіано, вища категорія

Качан Ольга Ігорівна


Викладач по класу баяна, концертмейстер, І категорія

Дутчак Людмила Іванівна


Викладач основ театрального мистецтва, спеціаліст