Педагогічний колектив

Вчителі початкових класів

Янусь Світлана Володимирівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Кулик Лариса Тадеївна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Шанайда Ольга Ігорівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Семенченко Інна Андріївна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Демків Лідія Романівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, старший учитель

Домбровська Наталія Михайлівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Мороз Тетяна Романівна


Вчитель початкових класів, вища категорія, учитель-методист

Дардан Тетяна Савівна


Вчитель початкових класів, вища, учитель-методист

Пушкар Ірина Ярославівна


Вихователь ГПД

Грабовська Ольга Анатоліївна


Асистент вчителя

Вчителі української мови та літератури та зарубіжної літератури

Яшкін Руслана Михайлівна


Вчитель української мови та літератури, категорія вища, старший учитель

Кучерук Світлана Павлівна


Вчитель української мови та літератури, категорія вища, учитель-методист

Вчителі хімії, біології та географії

Секелик Наталія Данилівна


Вчитель хімії, вища категорія, учитель-методист

Шевчук Ліліана Арсенівна


Вчитель біології, вища категорія,

Ліпська Анжела Ігорівна


Вчитель географії, біології, вища категорія, старший учитель

Заворська Ольга Анатоліївна


Вчитель біології, хімії, вища категорія, старший учитель

Яремчук Надія Остапівна


Вчитель географії вища категорія, старший учитель

Самагала Ірина Василівна


Вчитель географії вища категорія

Вчителі трудового навчання

Романишин Іван Степанович


Вчитель трудового навчання, вища категорія, старший вчитель

Секелик Ігор Петрович


Вчитель трудового навчання, вища категорія, старший вчитель

Вчителі історії та правознавства

Вчителі математики, інформатики та фізики

Вчителі іноземної мови

Тих Зоряна Михайлівна


Вчитель англійської мови, вища категорія

Блендоногий Юрій Дмитрович


Вчитель англійської мови, перша категорія

Вчителі фізичної культури

Давлюд Оксана Петрівна


Вчитель фізичної культури, вища категорія, вчитель-методист

Олексюк Наталія Володимирівна


Вчитель фізичної культури, І категорія

Олексюк Ігор Богданович


Вчитель фізичної культури, вища категорія

Герасимчук Ігор Володимирович


Вчитель фізичної культури, І категорія

Мистецькі викладачі

Попова Наталiя Миколаiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія, викладач-методист

Хомяк Уляна Ігорiвна


Викладач образотворчого мистецтва, І категорія

Кузнєцова Надiя Василiвна


Вчитель музичного мистецтва

Мацишин Надiя Михайлiвна


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист

Ткачик Христина Богданiвна


Викладач по класу вокалу, ІІ категорія

Рудак Свiтлана Володимирiвна


Викладач хореографii, вища категорія, викладач-методист

Харатiн Наталiя Олександрiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, І категорія

Несторович Тетяна Василiвна


Викладач музично-теоретичних дисциплiн, вища категорія

Шиманська Iрина Юрiiвна


Викладач по класу фортепiано, вища категорія, старший викладач

Маловiчко Iрина Володимирiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія

Макавчук Юлiя Романiвна


Викладач музично-теоретичних дисциплiн, вища категорія, старший викладач

Купецька Оксана Авксентіївна


Викладач по класу вокалу, вища категорія, викладач-методист

Сосновська Олеся Iгорiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, ІІ категорія

Стадник Оксана Арсентiiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, вища категорія

Крут Оксана Василiвна


Викладач по класу фортепiано, концертмейстер, І категорія

Кавун Анатолiй Iванович


Концертмейстер, викладач iмпровiзацii, І категорія

Вiятик Михайло Федорович


Викладач по класу духових iнструментiв, вища категорія, викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України

Журавель Наталiя Павлiвна


Викладач образотворчого мистецтва, вища категорія, старший викладач

Дуда Марiя Володимирiвна


Викладач образотворчого мистецтва, вища категорія, старший викладач

Башуцька Людмила Степанiвна


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист

Дiдик Наталiя Петрiвна


Викладач музично-теоретичних дисциплiн, вища категорія

Каспрук Назар Григорович


Викладач по класу гітари, спеціаліст

Гайда Свiтлана Андрiiвна


Викладач по класу флейти, вища категорія, викладач-методист

Гаврилюк Олена Василівна


Викладач по класу бандури та вокалу, І категорія

Долішна Світлана Василівна


Викладач по класу фортепіано,концертмейстер, І категорія

Кушнірик Андрій Мирославович


Викладач по класу духових та ударних інструментів, спеціаліст

Кравчук Наталія Романівна


Концертмейстер, вища категорія

Маловічко Сергій Миколайович


Викладач по класу фортепіано, концертмейстер, вища категорія, викладач-методист, кандидат мистецтвознавства, доктор філософії в галузі мистецтва, голова Тернопільського обласного творчого осередку НВМС

Дарчук Наталія Василівна


Викладач по класу вокалу, спеціаліст

Процюк Володимир Андрійович


Керівник гуртка, спеціаліст

Макара Анатолій Іванович


Керівник вокально-інструментального ансамблю "Music Addiction"

Качан Ольга Ігорівна


Викладач по класу баяна,концертмейстер, І категорія

Баклаженко Любов Володимирівна


Викладач по класу скрипки, вища категорія

Баклаженко Олександр Павлович


Викладач по класу труби, вища категорія

Євгеньєва Марія Василівна


Керівник ансамблю "Риндзівочка", вища категорія, викладач-методист, кандидат мистецтвознавства

Дутчак Людмила Іванівна


Викладач основ театрального мистецтва, спеціаліст

Гаврилюк Ігор Богданович


Керівник гуртка, спеціаліст

Татарінцев Олександр Іванович


Викладач по класу скрипки, вища категорія, викладач-методист, Заслужений діяч мистецтв України

Гайда Євген Йосипович


Викладач по класу кларнета, вища категорія, викладач-методист

Хаварівська Юліана Володимирівна


Викладач по класу бандури та вокалу, перша категорія

Михальчук Зоряна Михайлівна


Викладач хореографії, спеціаліст