В рамках Бібліофесту XI “Бібліотек@: від стереотипів до креативності” відбулася презентація проєкту “Літературні одкровення “коронованих” письменників Тернопілля”. Під музичний супровід дівчаток-бандуристок від Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи ім. І.Герети зустрічали наших гостей. Насичена програма із коронованими письменниками Марією Гуменюк та Валентиною Семеняк затягнула нашу зустріч у вир шалених емоцій: радості, сміху, приємного спілкування. Були і презентації, і декламування відеосюжетів із цитатами письменників читачами, і музичні вітання. Приємна зустріч та спілкування із Тамтою Гугушвіллі, талановитою журналісткою газети “Вільне життя”, з якою ми співпрацюємо в рамках проєкту.
Присутніми гостями були студенти II курсу спеціальності “Право” Галицького коледжу ім. В.Чорновола під керівництвом куратора Оксани Василівни Галонжки.
![На зображенні може бути: 1 особа, гітара та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/243530194_940548643198170_6062009767099070928_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=W7NUEwnU-xUAX96SawS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=b7b2e8df326b98ae51208d96bd6dbf66&oe=617A6C9E)
![На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/243824055_940548609864840_1451622156885351119_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=nLqj6mz5gW4AX_jeNYG&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=9bdd99e0052c1283b669b37b477f44f8&oe=617C4F87)
![На зображенні може бути: 9 людей, зокрема Оксана Рудницька, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/243434317_940548659864835_430065319310816581_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=F1LygWmjQqcAX9gvlkJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=b67613c200c0b998171ceebf74d827e9&oe=617A4D0D)
Ярмарок креативних ідей «Бажання, мрії і пізнання». Учні 8-Б класу разом з класним керівником Заворською О.А. Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети відвідали Тернопільську бібліотеку-філію 8 для дорослих, де взяли участь у цікавому майстер-класі.
Майстер-клас провела викладач Станції юних техніків Кобель Г.М.