У Тернопільський ліцей №21 – спеціалізовану мистецьку школу імені І. Герети завітав на заняття проекту “WOW TEACHERS” Dmytro Circle західоукраїнський координатор @BrainBasket Fondation , та поділився досвідом як у інших містах вчителі інформатики запустили факультатив “WEB-програмування” у своїх школах для учнів 10 -11 класів/
Тепер знетерпінням чекаєм і у нашому місті такі факультативи, вчителі які завершують навчання зараз, вже з січня будуть ділитись досвідом у школах!
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/47083129_2158093994439933_8795568022585606144_n-300x225.jpg)