Нещодавно в актовому залі ліцею відбувся прем’єрний показ вистави театрального гуртка “Мельпомена” під назвою”Пеппі Довгапанчоха”.
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447488918_122232943532007332_2269104945863484177_n-225x300.jpg)
Разом із головною героїнею глядачі сміялися, мріяли, співали і поверталися у своє дитинство.
Яскраву музичну виставу створили автор сценарію і режисер театрального гуртка “Мельпомена” Надія Шамрик та музичний керівник вокального ансамблю “Подоляночка” Надія Кузнєцова. Головна героїня вистави, Дарина Мисько, зі сцени нагадала всім, що “маленька Пеппі Довгапанчоха живе в кожному з нас, а найкращий дім на світі той, де проходить наше дитинство!”
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447479335_122232943454007332_786588835208062184_n-300x225.jpg)