Тиждень англійської мови у нашому ліцеї, English Week, – це завжди весело. Це період, коли наші стіни наповнювались звучанням англійської мови. Учні та вчителі занурились у неймовірну атмосферу, де кожен день приносив нові відкриття.
Розпочали у понеділок з Fashion Time, діти читали та перекладали написи на своєму одязі, вівторок потішив наймолодших руханкою Baby Shark, середу наповнила Karaoke-break та music performance від Пастушин Мар’яни, Герелиці Лілії та Ядловської Ярини (8-В клас), які виконали Linkin Park “Leave out all the Rest”, Ed Sheeran “Perfect”, Metallica “Unforgiven”, Linkin Park “Numb” на бандурі з супроводом.
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1716800831866943-300x161.jpg)
Четвер, з Friendly Tea Time, доповнив позитивні емоції та додав мотивації вивчати та пізнавати чарівний світ англійської мови та культурні традиції англомовних країн.
![](https://l21.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240527_103026-e1716795343826-259x300.jpg)
Упродовж тижня усі віталися та прощалися англійською мовою, меню у їдальні було написано теж англійською, можна було скористатися фотозоною у вестибюлі.
Кожен день був сповнений натхненням, новими знаннями та яскравими враженнями.
Дякуємо вчителям, які доклали зусиль, щоб підготувати заходи та з гарним настроєм відправитись на літні канікули.