Гуртки та секції

                                        Розклад    гуртків

                       Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети

№ п/п Назва гуртка Дні та години Кабінет П.І.П. керівника гуртка
1 Ансамбль бандуристів «Риндзівочка» Середа 15.45 – 19.15

П’ятниця 14.50 – 19.15

№107 Євгеньєва М.В.
2 Зведений хор Понеділок 14.50-16.30 1 сопрано

16.40-18.20 2 сопрано

Вівторок 15.45 – 16.30

16.40.17.25

Середа 17.35-18.20  1 сопрано

18.30-19.15  2 сопрано

19.25-20.10 альт

Четвер 15.45 – 17.25

П’ятниця 18.30-19.15 1 сопрано

19.25-20.10   2 сопрано

Субота 15.45-18.20

Актова зала Купецька О.А.
3 Хор молодших класів Понеділок 15.45-16.30

16.35-17.20;       17.30-18.15

Середа 14.50 – 16.30

Актова зала Ткачик Х.Б.
4 Вокальний ансамбль       «Візерунки» Вівторок 14.50 – 15.35

Четвер 15.45 – 16.30

Актова зала

№127

Ткачик Х.Б.
5 Вокально-інструментальний ансамбль «Musica еdiction» Понеділок 15.45-20.10

Вівторок 15.45-19.15

Четвер 15.45-20.10

П’ятниця 15.45-19.15

№106 Макара А.І.
6 Ансамбль народного танцю «Галичанка» Субота 9.55-11.45 Медова,5 Михальчук З.М.
7 Ансамбль народного танцю «Галичанка»,

молодша група     (3-4 класи)

Середа 13.55-14.00

Понеділок 14.50-15.35

Рожева зала

№111

8 Театр «Дитинство» Понеділок 14.50 – 17.20

Середа 15.45- 17.25

П’ятниця 15.45-17.25

Актова зала

Клас театрального мистецтва

Дутчак Л.І.
9 Театр «Муза» Вівторок  15.45 – 19.15

Середа 17.35-19.15

Четвер 16.40-19.15

П’ятниця 17.35-19.15

Актова зала

 

Клас театрального мистецтва

Дутчак Л.І.
10 Хореографічний «Смайл» (6,7,8) Вівторок 16.00-19.00

Середа 16.00- 19.00

Субота 13.00-16.00

№ 111 Солонинко Л.В.
11 Хореографічний «Смайлики» (2,3,4,5) Понеділок 14.50-16.30

Вівторок 14.50 – 16.30

Четвер 14.50-16.30

Субота 10.00-13.00

№ 111 Солонинко Л.В.
12 Барабанщики Середа 8.00 – 8.55

П’ятниця  8.00 – 8.55

Субота 10.00-14.00

Актова зала В’ятик М.Ф.
13 Духовий оркестр П’ятниця 14.50 – 16.50 В’ятик М.Ф.
14 Художній гурток Понеділок 13.55 – 14.50 (3 клас);

Вівторок 13.55 – 14.50 (4 клас);

Середа 14.50 – 15.45 (6 клас);

Четвер 14.50 – 15.45  (5 клас)

№ 110 Дуда М.В.
15 Туризм Понеділок 19.00-20.00

П’ятниця 16.45-20.30

Субота 11.00-15.00

Спортзал Плахотнік Р. А.
16 «Джура» Вівторок 16.00-17.30; 17.30 – 19.00

Четвер 16.00-17.30;17.30 – 19.00

Спортзал Олексюк Наталія Миколаївна
17 «Юні патріоти» Понеділок 16.00-17.30; 17.30 – 19.00

П’ятниця 16.00-17.30; 17.30 – 19.00

Спортзал Олексюк Наталія Миколаївна
18 Баскетбол Понеділок 15.00 – 16.30; 16.35 – 17. 30

Вівторок 15.45 – 16.30; 16.35 – 17. 45

Спортзал Давлюд О.П.
19 Чарівник  шкіряної кулі (футбол) Середа 17.00 – 19.00

П’ятниця 17.00 – 19.00

Спортзал Олексюк І.Б.
20 Настільний теніс Понеділок 15.45 – 16.30

Середа 15.45 – 16.30

Четвер 15.45 – 16.30

Спортзал Герасимчук І.В.